субота, 22 липня 2017 р.21:06

БК "БІПА" розгромив київське "Динамо"

КИЇВ. 8 грудня. УНН. Одеська “БІПА” здобула крупну перемогу над “Динамо” у Києві в перенесеному матчі першого кола “Суперліги Фаворит Спорт”, передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

У першій чверті одесити набрали майже вдвічі більше очок за динамівців — 21:11. У другій 10-хвилинці “БІПА” продовжувала вдало комбінувати. Першу половину команди закінчили з рахунком 44:30 на користь Одеси.

Попри намагання Володимира Рижова вплинути на хід подій, гра “динамівців” не змінилася на краще і по перерві. “Синім” бракувало влучності як у передачах, так і в кидках. У підсумку 73:46.

Найрезультативнішим у одеситів став Євген Ткаченко з 14-ма очками (+9 підбирань). Єдиним гравцем у складі киян, хто перейшов позначку у 10 очок, став Анатолій Челован (11). Він же був найкращим у киян за підбираннями (9).

Відзначимо, що завдяки перемозі “БІПА” вийшла на чисте третє місце у турнірній таблиці “Суперліги Фаворит Спорт”. “Динамо” — четверте.

Нагадаємо, що наступний матч одесити проведуть 10 грудня на власному майданчику проти “Черкаських Мавп”. “Динамівці” 13 грудня зіграють у Луцьку проти “Волиньбаскет-WOG”.