Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 19 січня 2018 16:05
Новини: Політика

ВР збирається змінити розподіл надходження екологічного податку

КИЇВ. 8 грудня. УНН. Верховна Рада ухвалила за основу проект закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо цільового спрямування екологічного податку, передає кореспондент УНН.

За відповідне рішення проголосували 233 народних депутати.

Законопроектом пропонується внести зміни до низки статей Бюджетного кодексу України, зокрема:
1) визначити, що до спеціального фонду державного бюджету зараховується 20 відсотків екологічного податку (крім екологічного податку, що справляється за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені) та/або тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад встановлений особливими умовами ліцензії строк, який зараховується до спеціального фонду державного бюджету у повному обсязі);

2) визначити, що до спеціального фонду місцевих бюджетів зараховується 80 відсотків екологічного податку (крім екологічного податку, що справляється за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені) та/або тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк), у тому числі: до сільських, селищних, міських бюджетів ­ 25 відсотків, обласних бюджетів та бюджету Автономної Республіки Крим ­ 55 відсотків, бюджетів міст Києва та Севастополя ­ 80 відсотків.

3) витрати із спеціального фонду державного бюджету на здійснення природоохоронних заходів, включаючи захист від шкідливої дії вод сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь, ресурсозберігаючих заходів, а також заходів для зниження впливу забруднення навколишнього природного середовища на здоров'я населення здійснюються за рахунок відповідних надходжень 20% екологічного податку та 30% грошових стягнень за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності.

4) витрати із спеціального фонду місцевих бюджетів на здійснення природоохоронних заходів, включаючи захист від шкідливої дії вод сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь, ресурсозберігаючих заходів, а також заходів для зниження впливу забруднення навколишнього природного середовища на здоров'я населення здійснюються за рахунок відповідної частини надходжень екологічного податку та грошових стягнень за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на наш Telegram-канал аудіоновин та слухайте новини УНН щогодини
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...