Вівторок, 17 січня 2017 11:23

ФК "Санфречче Хіросіма" пробився у чвертьфінал Клубного чемпіонату світу ФІФА

КИЇВ. 11 грудня. УНН. У першому поєдинку Клубного чемпіонату світу ФІФА 2015 року господар змагань японський ФК "Санфречче Хіросіма" обіграв переможця Ліги чемпіонів Океанії "Окленд Сіті" з результатом 2:0, передає УНН з посиланням на сайт ФІФА.

В 1/8 фіналу "Санфречче" вистачило по одному забитому м'ячу у кожному таймі задля перемоги новозеландського "Окленд Сіті". У переможців відзначилися Юсуке Мінагва і Цукаса Сіотані.

У чвертьфіналі, котрий пройде 13 грудня, японський клуб зустрінеться з "Мазембе" з ДР Конго, який грав у фіналі турніру в 2010 році. Переможець поєдинку зіграє в півфіналі з "Рівер Плейт".

В іншій парі 1/4 фіналу чемпіон останнього КОКАКАФ ФК "Америка" протистоятиме тріумфатору азіатської Ліги чемпіонів "Гуанчжоу Евергранд".

Зазначимо, що з півфінальної стадії стартуватимуть іспанська "Барселона" та аргентинський "Рівер Плейт".

Нагадаємо, що чинним володарем трофею 2014 року є мадридський "Реал", який у фіналі змагань наніс поразку аргентинському "Сан-Лоренсо".

Довідка УНН: Клубний чемпіонат світу ФІФА – це змагання між найсильнішими представниками шести континентальних конфедерацій, яке проводиться починаючи з 2000 року. З 2007 року переможець Ліги чемпіонів ОФК (Конфедерації футболу Океанії) повинен грати плей-офф проти клубу-чемпіона приймаючої країни.

Найбільш титулованими командами в історії є "Корінтіанс" та "Барселона" – по дві перемоги.