неділя, 22 жовтня 2017 р.12:21

Збірна України здобула другу перемогу у відборі до ЧС-2016 з футзалу

КИЇВ. 11 грудня. УНН. Чоловіча збірна України з футзалу завоювала перемогу над національною командою Бельгії у матчі другого відбіркового етапу на чемпіонат світу 2016 року, повідомляє УНН з посиланням на Асоціацію футзалу України.

Перший тайм команди провели результативно – 4:2 на користь "жовто-блакитних". У другій частині зустрічі українці не дозволили бельгійцям забити, натомість самі відзначилися ще двічі – 6:2.

Голами у зустрічі відмітилися: Бельгія - Лусіу (8 хвилина), Раху (17), Україна - Разуванов (6), Коваль (10, 18), Валенко (16), М.Грицина (26), Рогачов (29).

Відзначимо, що в іншій зустрічі групи "1" (за у часті України), зіграють між собою Угорщина та Англія.

Як повідомляв УНН, у першому поєдинку кваліфікаційного турніру наші спортсмени завдали розгромної поразки англійцям з рахунком 7:0.