пʼятниця, 21 липня 2017 р.18:52

ВК "Хімік" здобув гостьову перемогу в 1/8 фіналу Кубку ЄКВ

КИЇВ. 12 грудня. УНН. Волейболістки українського "Хіміка" перемогли фінську команду "Кангасала" в першому виїзному поєдинку 1/8 фіналу міжнародних змагань - Кубок ЄКВ, передає УНН з посиланням на Федерацію волейболу України.

Після впевненого виграшу двох партій чинні чемпіонки України поступилися в третій, але в четвертій знову святкували переконливу звитягу – 3:1 (25:15, 25:21, 17:25, 25:15).

Відзначимо, що найкращим снайпером гри стала Анастасія Чернуха, що набрала 20 очок.

Статистика волейболісток "Хіміка": Дрозд 10 (7,1,2), Політанська 3 (3,0,0), І.Молодцова 6 (4,2,0), Чернуха 20 (14,1,5), Томич 13 (9 , 4,0), Козлова (к) 12 (10,2,0); Степанчук (л), Немцева, Кальченко, Сильченкова.

Нагадаємо, що матч-відповіді проходитиме 16 грудня в Южному. Початок зустрічі о 18:00 за київським часом.