понеділок, 23 жовтня 2017 р.13:46

Дортмундська "Боруссія" здобула 12 перемогу у Бундеслізі

КИЇВ. 14 грудня. УНН. Футболісти дортмундської "Боруссії" у поєдинку 16-го туру німецької Бундесліги розгромили на власному стадіоні "Сігнал Ідуна Парк" "Айнтрахт" з Франкфурта з рахунком 4:1, передає УНН з посиланням на німецький сайт kicker.

Франкфуртський колектив завдяки дальньому удару Макса Майєра відкрив рахунок на 6-й хвилині гри, однак вилучення Слободана Медоєвича на 44 хвилині дозволило надалі забивати виключно футболістам "Боруссії":Генріх Мхітарян 24 хвилина, Пьер Обамеянг 57, Матс Хуммельс 61 та Серхіо Рамос 86.

Зазначимо, під завершення першого тайму П.Обамеянг не реалізував пенальті, не влучивши у рамку воріт фінського воротаря Лукаша Градецкі.

Нагадаємо, що "Боруссія" розмістилася на другій позиції чемпіонату (38 очок). Поступаючись лідеру Бундесліги мюнхенській "Баварії" п’ятьма пунктами. "Айнтракт" з 14 балами займає 15 місце і межує із зоною вильоту в якій знаходять "Ганновер" (14 пунктів), "Хоффенхайм (13) та "Штутгарт" (12).

Додамо, що саме "Айнтрахт" стане наступним суперником команди українського тренера Віктора Скрипника "Вердера" у зустрічі 17-го туру. Поєдинок відбудеться 19 грудня.