Вівторок, 23 травня 2017 08:30

Україна увійшла в топ-8 збірних на ЧЄ з кросу у Франції

КИЇВ. 14 грудня. УНН. Жіноча та чоловіча збірні України увійшли до кращої вісімки чемпіонату Європи з кросу, котрий проходив у місті Єр (Франція), передає УНН з посиланням на Федерацію легкої атлетики.

Чоловіча збірна України замкнула вісімку найсильніших на чемпіонаті Європи з кросу. Найшвидше у складі нашої команди дистанцію 10117 метрів подолав Василь Коваль.

В.Коваль фінішував 13-м, у восьми секундах від першої десятки. Помітний ривок здійснив Іван Стребков - упродовж майже восьми кілометрів він тримався у другій півсотні учасників, проте на фініші був уже 36-м.

У змаганнях серед жінок на дистанції 8087 метрів беззаперечним було домінування голландки Сіфан Хассан. Серед українок найшвидше дистанцію подолала Дар’я Михайлова - вона 48-ма, на 59 позиції Юлія Ігнатова, 65 - Валентина Кілярська і 66 - Олена Федорова. У командних змаганнях українки опинилися на сьомому рядку.

Варто зазначити, що перемогу серед чоловіків у командному заліку виборола Іспанія, а у жінок – Велика Британія.

Додамо, що українська четвірка U-23 (віком до 23 років) у складі Наталії Стребкової, Оксани Райти, Валерії Зіненко і Марії Ходаківської посіла четверте місце.