Вівторок, 28 березня 2017 17:31

Дубль З.Ібрагімовича допоміг "ПСЖ" розгромити "Ліон"

КИЇВ. 14 грудня. УНН. Французький "Парі Сен-Жермен" продовжив успішні виступи у французькій Лізі 1 домашньою перемогою над "Ліоном" з рахунком 5:1, передає УНН з посиланням на сайт "ПСЖ".

На голи Златана Ібрагімовича (11 хвилина) та Сержа Ор’є (17) гості відповіли влучним ударом Жордана Феррі (24), але в другому таймі парижани зняли всі питання про переможця зустрічі завдяки ще трьом голам – З.Ібрагімовіч записав на свій рахунок дубль (77), а також по одному м'ячу відправили у сітку воріт Едінсон Кавані (61) та Лукас Моура (90 + 1).

Результати інших поєдинків: "Монако" - "Сент-Етьєн" 1:0, "Анже" – "Бордо" 1:1, "Марсель" – "Газелек Аяччо" 1:1.

Нагадаємо, що "Парі Сен-Жермен" склав серію з 27 ігор без поразок у чемпіонаті Франції (24 перемоги і 3 нічиї) – 48 очок і перше місце змагань. "Ліон" зайняв шостий рядок – 26 балів.