Четвер, 30 березня 2017 19:37

Баскетболіст О.Лень набрав 18 очок і допоміг "Фініксу" перемогти у матчі НБА

КИЇВ. 14 грудня. УНН. Український центровий Олексій Лень став одним із найрезультативніших у поєдинку регулярного чемпіонату НБА між "Фінікс Санс" та "Мінесота Тімбервулвс", передає УНН з посиланням на сайт НБА.

Вийшовши у стартовій п’ятірці "Фінікс Санс" О.Лень заробив 10 очок за перші сім хвилин проведених на паркеті. У цей період суперники не змогли втримати українця, тому за рахунок фолів центровий "Санс" пробив вісім влучних штрафних кидків.

Поява у другій чверті О.Леня ознаменувалася його слем-данком. Надалі центровий активно приймав участь в атаці і в підсумку допоміг господарям "Фініксу" перемогти 108:101.

Особиста статистика українця: 18 очок (5/10 двоочкові, 0/1 триочкові, 8/8 штрафні), 7 підбирань, 3 передачі, 1 блок-шот і 4 фоли за 24 хвилини та 36 секунд проведених на паркеті.

Варто відзначити, що це другий найкращий показник за кількістю набраних очок "бігмена" за окремо взяту гру у нинішньому сезоні НБА, адже у матчі проти "Орландо" О.Лень заробив 20 очок.

Нагадаємо, що ця перемога стала для "Санс" 11-ю при 14 поразках.

Додамо також, наступний матч команда українця, що займає дев'яте місце Західної конференції, проведе 15 грудня з "Даллас Маверікс".