середа, 26 липня 2017 р.05:29

Клуб українського тренера В.Скрипника вийшов у чвертьфінал Кубку Німеччини з футболу

КИЇВ. 16 грудня. УНН. У матчі 1/8 фіналу Кубка Німеччини бременський “Вердер” на чолі з українським спеціалістом Віктором Скрипником на виїзді завдав поразки “Боруссії” з Менхенгладбаха. Результат матчу 4:3, передає УНН з посиланням на kicker.

Наприкінці першого тайму пропустили саме гості, однак на початку другої 45-хвилинки “зелено-білі” все ж зуміли вийти вперед.

Варто відзначити, що в складі “Боруссії” увесь поєдинок на полі провів екс-нападник київського “Динамо” Раффаель.

Додамо також, в інших поєдинках “Унтерхакінг” на своєму полі поступився “Байєру” (1:3), “Баварія” обіграла “Дармштадт” (1:0) і “Ерцгебірге Ауе” поступилося “Хайденхайму” (0:2).