Понеділок, 29 травня 2017 14:38

"ПСЖ" став останнім учасником чвертьфіналу Кубка Франції з футболу

КИЇВ. 17 грудня. УНН. У зустрічі 1/8 фіналу Кубка французької ліги ФК “Парі Сен-Жермен” на “Парк де Пренс” мінімально переграв ФК “Сент-Етьєн” з рахунком 1:0, передає УНН з посиланням на leparisien.fr.

Господарям поля вдалося перемогти тільки завдяки влучному удару на 86 хвилині уругвайського нападника Едінсона Кавані, котрий змінив по ходу поєдинку шведського бомбардира Златана Ібрагімовича.

Відзначимо, що для головного наставника парижан Лорана Блана ця перемога стала 100-ю протягом роботи на чолі “ПСЖ”.

Нагадаємо, що у чвертьфіналі турніру підопічні Л.Блана зустрінуться з ФК “Ліон”. В других парах ФК “Тулуза” протистоятиме ФК “Марсель”, ФК “Бордо” зіграє з ФК “Лорьян”, а ФК “Генгам” проведе матч з ФК “Лілль”.