Неділя, 17 грудня 2017 08:46

Гандболісти київського "ЦСКА" одержали п’яту перемогу у чемпіонаті України

КИЇВ. 17 грудня. УНН. У черговому поєдинку чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд “ЦСКА” у Києві здобув перемогу над запорізьким “ZTR-Буревісником”, передає УНН з посиланням на сайт Федерації гандболу України.

На 4-й хвилині зустрічі після двох голів Івана Тимощука і одного Ігоря Гуріна “ЦСКА” повів у рахунку — 3:0. Ще через чотири хвилини розрив склав чотири м’ячі — 6:2. До кінця першої половини гри “ZTR-Буревісник” поступався вже сім пунктів (10:17), і тільки перед самою перервою вдалося забити три голи поспіль.

На початку другого тайму “ZTR-Буревісник” знову програвав і на 39-й хвилині мав дефіцит у вісім м’ячів 16:24. Все, що вдалося зробити команді гостей, це скоротити відставання до шести пунктів 35:29.

Нагадаємо, що для киян ця перемога стала п’ятою підряд — третє місце з 14 очками. “Буревісник” має четверту сходинку і вісім балів.