пʼятниця, 28 липня 2017 р.13:24

БК "Галичина" очолив чемпіонат "Суперліги"

КИЇВ. 19 грудня. УНН. Баскетболісти “Галичини” на виїзді перемогли запорізьку “Хортицю” і стали лідерами чемпіонату АБКУ “Суперліга”, передає УНН з посиланням на сайт змагань.

Обидві команди активно розпочали гру, яка минала в рівній боротьбі, аж поки новачок “левів” Сергій Козлов наприкінці стартового періоду не організував ривок, який дозволив “Галичині” вийти вперед (28:20). Протягом наступних десяти хвилин господарі паркету скоротили відставання до трьох пунктів.

Друга половина розпочалася за рахунку 44:47 на користь львівської команди, а після того, як у гравців “Галичини” збільшився відсоток влучань з гри, команда пішла у відрив та завершила зустріч перемогою 103:72.

Відзначимо, що одним із головних факторів перемоги “Галичини” стала кількість підбирань — 53:26.

Результати інших поєдинків: “Одеса” — “Кремінь” 90:92, “Будівельник” — “Говерла” 81:68.

Нагадаємо, що “Галичниа” (8 перемог і 1 поразка) разом із “Будівельником” (7-3) очолили таблицю чемпіонату — у обох команд по 17 залікових очок.