Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 22 березня 2018 14:18
13272

У російській Пензі відкрився центр пропаганди сталінізму

У російській Пензі відкрився центр пропаганди сталінізму

КИЇВ. 21 грудня. УНН. У російському місті Пенза відкрився перший "Сталінський центр", який займатиметься вивченням досвіду побудови соціалізму в СРСР, вивченням творчості Йосипа Сталіна і буде пропагувати морально-етичні норми радянського суспільства, передає УНН з посиланням на "Пенза-Пресс".

"Ми вважаємо, що соціалізм, планова економіка, радянська економіка затребувані саме зараз, в XXI столітті", - зазначив перший секретар пензенського обкому КПРФ Георгій Камнєв на відкритті центру 21 грудня.

За словами Г.Камнева, робота центру буде поєднувати кілька напрямків. В рамках наукового напрямку буде вивчатися досвід СРСР і причини краху Радянського Союзу, історія Пензенської області 1925-1953 років, а також творчість Й.Сталіна.

Агітаційна робота центру буде включати підготовку публіцистичних матеріалів, проведення публічних акцій і пікетів.

"В рамках політичного спрямування буде проводитися підготовка законопроектів на основі досвіду СРСР, особливо в соціальній сфері, висування громадських ініціатив реалізації лівої альтернативи влади, підготовка кадрів для управління в кризових ситуаціях. І, нарешті, четвертий напрям - культурний. Це вивчення та пропаганда культурної спадщини 1924-1953 років, пропаганда морально-етичних норм радянського суспільства і протидія розкладницькому впливу постмодернізму в культурі та мистецтві. Тільки радянський спосіб є альтернативою сучасній культурі споживання ", - зазначив Г.Камнєв.

Він також анонсував низку проектів, які пройдуть в рамках роботи "Сталінського центру" в 2016 році: у березні та грудні плануються Сталінські читання, в травні мають намір розмістити портрети генералісимуса на бортах громадського транспорту, перетворивши автобуси в "сталінобуси". У червні почнуться екскурсії, присвячені сталінської архітектурі Пензи, а в липні пройде книжковий фестиваль, присвячений книгам про Й.Сталіна.

За словами лідера пензенських комуністів, у січні розпочнеться робота наукової ради центру, до якого увійдуть викладачі пензенських вузів. Тоді ж планується присудити перше Сталінські премії студентам. Планується, що стипендії будуть одноразовими і складати близько 5000 рублів.

"Премії будуть присуджуватися за роботи, присвячені історії сталінського періоду. Перш за все, ми сподіваємося на участь у конкурсі студентів-істориків, це викликало зацікавленість. У цьому не буде ніякого політичного забарвлення", - підкреслив Г.Камнев.

Як повідомляв УННв окупованому Луганську представники російської партії КПРФ і громадські діячі самопроголошеної “ЛНР” відкрили пам’ятник Йосипу Сталіну.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...