Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 20 січня 2018 12:09
Новини: Політика

Європейська комісія опублікувала список російських міфів, щодо ЗВТ Україна-ЄС

КИЇВ. 23 грудня. УНН. Європейська комісія опублікувала документ, в якому розвінчуються деякі міфи Росії, щодо запровадження зони вільної торгівлі між Україною та ЄС з 1-го січня 2016 року, передає УНН з посиланням на опублікований Єврокомісією документ "Тристоронні зустрічі по запровадженню ЗВТ. Різниця між міфами та реальністю".

У опублікованому документі зазначаються 6 російських хибних тверджень, щодо запровадження зони вільної торгівлі між Україною та ЄС з 1-го січня.

Міф 1: Росія може змінити митні правила в СНД без проведення консультацій зі всіма іншими країнами-членами.

Міф 2: Вимоги ЄС, що всі товари, які продаються на ринку України, повинні відповідати Європейським технічним стандартам, що автоматично виключає російську продукцію з українського ринку.

Насправді, передбачається, що тільки 27 українських галузевих технічних регламентів промислової продукції мають бути узгоджені з нормами ЄС. Хоча наразі Україна вже привела у відповідність правилам ЄС 24 галузевих технічних регламенти для промислової продукції.

Міф 3: ЄС хоче змусити Росію змінити митні правила, встановлені в Угоді про вільну торгівлю Співдружності Незалежних Держав.

Міф 4: ЄС зобов'язує Росію запровадити систему фітосанітарного контролю ЄС.

Міф 5: Пропозиція Росії ввести "перехідний період не більше ніж за десять років для обмеженого числа торгових секторів" не є проблемою для України, бо це означатиме заборону застосування більшої частини ЗВТ між ЄС та Україною протягом багатьох років.

Міф 6: ЄС має надати Росії докладні дані про ціни та митну вартість по кожній угоді на товари, що будуть експортуватися до України, бо це має важливе значення для Росії.

Насправді ж, ця передача даних суперечитиме законодавству ЄС про забезпечення конфіденційності ділової інформації.

Як повідомляв УНН, у Брюсселі 21 грудня відбулась чергова тристороння міністерська зустріч у форматі Україна-ЄС-РФ щодо імплементації поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі України і ЄС.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на наш Telegram-канал аудіоновин та слухайте новини УНН щогодини
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...