Пʼятниця, 26 травня 2017 16:55

Волейболістки "Хіміка" стали другим фіналістом Кубку України

КИЇВ. 23 грудня. УНН. Другий півфінальний поєдинок Кубку України з волейболу серед жінок завершився перемогою южненського "Хіміка" над "Северодончанкою" з Сєвєродонецьку, передає кореспондент УНН.

У першій партії ВК "Сєвєродончанка" боролася на рівних тільки на початковому етапі (4:4), після чого южненські спортсменки захопили лідерство у п’ять очок і записали сет у свій актив – 25:18.

Друга партія пройшла за схожим сценарієм з дебютним – на початку нічийний рахунок 3:3, але надалі "Хімік" організував затяжний ривок, котрий завершився успішним результатом – 25:21. У наступному розіграші "Сєвєродончанка" зуміла лідирувати з перевагою у два м’ячі 10:8, але волейболістки "Хіміка" переломили хід сету та святкували підсумкову перемогу по партіям з рахунком 3:0.

Зазначимо, що саме "Хімік" та "Сєвєвродончанка" в двох минулорічних розіграшах Кубку України доходили до фіналу змагань, де тріумфаторками неодмінно ставали представниці міста Южне.

Нагадаємо, що перший півфінальний матч завершився виграшем запорізької "Орбіти" над тернопільською "Галичанкою" з рахунком 3:1.

Додамо також, фінал між волейболістками "Хіміка" і "Орбіти" відбудеться 24 грудня.