Спеціаліст з оподаткування
Спеціаліст з продажу

Нападника "Динамо" М.Рубена визнано найкращим футболістом Аргентини

КИЇВ. 24 грудня. УНН. Форвард "Росаріо Сентраль" Марко Рубен, права якого належать київському "Динамо, отримав престижну нагороду "Олімпія", як кращому футболісту Аргентини 2015 року, передає УНН з посиланням на прес-службу ФК "Динамо".

У категорії гравців, які виступали в місцевому чемпіонаті Аргентини, М.Рубен випередив знаменитого бомбардира Карлоса Тевеса з "Бока Хуніорс" та Карлоса Санчеса, який грає за "Ривер Плейт".

Завдяки 21 голу М.Рубена у чемпіонаті Аргентини "Росаріо Сентраль" здобув третє місце. Клуб також став фіналістом Кубка Аргентини та виборов право в наступному році взяти участь у Кубку Лібертадорес.

Варто зазначити, що форварда іспанської "Барселони" Ліонеля Мессі визнано найкращим серед футболістів Аргентини, які грають за кордоном.

Нагадаємо, що 29-річний М.Рубен перейшов до складу "Динамо" у 2012 році з іспанського "Вілльяреалу", але провів у формі "біло-синіх" лише 11 матчів, після чого виступав на правах оренди за французький "Евіан" та мексиканський "Тигрес".