Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 18 грудня 2017 01:52
Новини: Політика

ВР визначила, що навчання у закладах І-ІІ рівня акредитації буде відбуватись на умовах співфінансування

КИЇВ. 24 грудня. УНН. Верховна Рада ухвалила проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо узгодження норм Бюджетного кодексу зі змінами до галузевого та податкового законодавства), передає кореспондент УНН.

За відповідне рішення проголосували 227 народних депутатів.

Проектом Закону пропонується, серед іншого, унормувати питання отримання державними і комунальними вищими навчальними закладами, державними науковими установами, державними і комунальними закладами культури відсотків, нарахованих на залишок коштів на поточних рахунках, відкритих в банках державного сектору для розміщення власних надходжень, отриманих як плата за послуги, що надаються ними згідно з основною діяльністю, благодійні внески та гранти (зміни до статті 13); крім того, оптимізувати кількість головних розпорядників бюджетних коштів (зміни до статті 22).

Також пропонується визначити чіткі правила внесення змін до державного бюджету протягом бюджетного року з метою підвищення прозорості та передбачуваності фіскальної політики (зміни до статті 52). Крім того, серед іншого пропонується, унормувати спрямування закладами охорони здоров’я коштів медичної субвенції на поточні видатки, а у разі забезпечення такої потреби,спрямовування такої субвенції на капітальні видатки (зміни до частини першої статті 103).

Також, пропонується внести зміни до Кодексу щодо видаткових повноважень, зокрема, в частині, передачі з 2016 року видатків на підготовку робітничих кадрів на фінансування до місцевих бюджетів, а видатків на підготовку фахівців у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації на умовах співфінансування: 50 відсотків - за рахунок субвенції, 50 відсотків ¬ за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на наш Telegram-канал аудіоновин та слухайте новини УНН щогодини
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...