Субота, 27 травня 2017 05:56

Волейболістки "Хіміка" виграли Кубок України

КИЇВ. 24 грудня. УНН. У фінальному поєдинку Кубка України з волейболу серед жінок "Хімік" з Южного на домашньому СК "Олімп" обіграв запорізьку "Орбіту", повідомляє кореспондент УНН.

Після рахунку у першій партії 13:10 на користь "Хіміка", рахунок у матчі вирівнявся. Кінцівка сету пройшла на користь южненських волейболісток - 25:22.

Наступну партію запоріжанки почали активніше – 6:3. У середині партії господарки майданчику переломили хід та знову святкували виграш 25:22. Третій відрізок матчу пройшов з меншим опором "Орбіти", тому завершився на користь господарок СК "Оімп" - 25:16 і підсумковою перемогою "Хіміка" по партіям 3:0.

Відзначимо, що це третій виграний Кубок України для "Хіміка" підряд. Найбільш титулованою командою України є черкаських "Круг" – вісім трофеїв.

Додамо, що у боротьбі за третє місце "Сєвєродончанка" завдала поразки тернопільській "Галичанці" з рахунком 3:0.