Понеділок, 27 березня 2017 08:33

БК "Волиньбаскет" зазнав домашньої поразки від "Запоріжжя"

КИЇВ. 24 грудня. УНН. Баскетболісти луцького “Волиньбаскета” зазнали 12 поразки у чемпіонаті “Суперліга Фаворит Спорт” на домашньому паркеті від БК “Запоріжжя”, передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Гості заволоділи перевагою з перших володінь матчу, вигравши першу 10-хвилинку в вісім очок. Волинян підводила велика кількість помилок, особливо в реалізації. До перерви лучани змогли лише скоротити відставання до 3 очок.

Не стала переломною й третя чверть. Навпаки — запоріжці знову збільшили свою перевагу і довели поєдинок до успішного для себе результату — 78:64.

Таким чином, “Волиньбаскет” з 16 очками розмістилася на передостанньому місці турнірної таблиці чемпіонату (2 перемоги, 12 поразок). “Запоріжжя” займає п’ятий рядок — 22 очки і 6 виграшів у 16 зустрічах.

Нагадаємо, що у заключному матчі року “Волиньбаскет” зустрінеться 26 грудня з “Кривбасом”, а “Запоріжжя” зіграє 29 грудня в Черкасах з “Мавпами”.