Пʼятниця, 15 грудня 2017 16:25

"Рапід", "Кременчук" і "Дженералз" здобули перемоги у 12 турі ЧУ з хокею

КИЇВ. 26 грудня. УНН. 12 тур чемпіонату України з хокею завершився перемогами двох київських команд “Дженералз” і “Рапід”, а також успіхом хокеїстів “Кременчука”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Федерації хокею України.

Друга команда першості України “Дженералз” ціною травм Романа Пантелеймонова і Олександра Пономара здобула виїзну перемогу у Харкові над місцевим “Витязем” з рахунком 5:1.

Третій колектив турнірної таблиці “Кременчук” завдяки успішному другому періоді, що завершився виграшем 5:0, у гостьовій грі з білоцерківським “Білим Барсом” святкували звитягу 6:2.

У заключному матчі ігрового дня київський “Рапід” переграв у гостях харківську “Юність” із рахунком 4:2. Підопічні Олега Ісламова зробили гандикап у дві шайби в першому періоді, а далі тримали суперника на безпечній відстані.

Нагадаємо, становище клубів у турнірній таблиці: “Дженералз” має 55 очок після 21 матчу — друге місце, “Кременчук” третій з 55 очками після 23 ігор, “Витязь” 32 очки — 4-й, “Білий Барс” 31 пункт — 5-й, “Рапід” 15 пунктів — 6-й результат, “Юність” 6 очок — 8-а сходинка.

Як повідомляв УНН, у місті Богуслав, котре приймало перший поєдинок чемпіонату України, хокеїсти “Донбасу” перемогли ХК “Крижинка-Компаньйон”.