Понеділок, 27 березня 2017 14:24

Чинний чемпіон НБА "Голден Стейт" завдав поразки "Клівленду"

КИЇВ. 26 грудня. УНН. Лідер регулярного чемпіонату НБА “Голден Стейт Ворріорс” на власному паркеті переміг першу команду Східної конференції “Клівленд Кавальєрс”, передає УНН.

Баскетболісти “Клівленду” проводили затяжні атаки, розігруючи м’яч максимально довго. Гравці “Ворріорс” навпаки нав’язували свою манеру гри, пришвидшуючи темп матчу, що принесло їм дивіденди у першому відрізку зустрічі — 28:19.

На початку другої чверті підопічні Девіда Блатта наздогнали господарів у рахунку, адже у “воїнів” в цей проміжок на лаві запасних опинився найрезультативніший гравець НБА Стівен Каррі. На велику перерву команди пішли за триочкової переваги баскетболістів із “Золотого штату” — 45:42.

У третій 12-хвилинці повели свої команди за собою лідери колективів — Леброн Джеймс у “Кавальерс” і С.Каррі у “Ворріорс”, але незначне лідерство у рахунку залишилось за господарями — 64:59. В кінцівці поєдинку “Голден Стейт” не дозволив “Клівленду” наздогнати себе і з рахунком 89:83 святкував 28 перемогу (1 поразка) у нинішньому сезоні НБА. Для лідера Східної конференції “Кавальєрс” ця поразка стала 8-ю при 19 перемогах.

Лідером за результативністю у “воїнів” став Дреймонд Грін — 22 очки + 15 підбирань + 7 передач, С.Каррі заробив 19 очок, Клей Томпсон 18. У переможених 25 балів записав на свій рахунок Л.Джеймс, а Кевін Лав відзначився дабл-даблом 10 + 18 підбирань.

Відзначимо, що “Ворріорс” продовжили виграшну серію у домашніх поєдинках регулярного сезону НБА, яка рівняється 32 матчам.