вівторок, 25 липня 2017 р.08:53

БК "Одеса" одержав першу перемогу у чемпіонаті Суперліги

КИЇВ. 27 рудня. УНН. Баскетболісти "Одеси" завершили 2015 рік першою перемогою в сезоні, котра припала на гру з одним із лідерів "Політехнікою-Галичиною". Рахунок матчу 83:78, передає УНН з посиланням на сайт Суперліги.

"Галичина" на правах господаря та фаворита впевнено розпочала матч, однак досвідчені лідери одеситів поступово ліквідували відставання та навіть кілька разів виводили свою команду вперед.

Друга половина розпочалася за рахунку 46:39. Але передня лінія господарів і далі не могла впоратися з парою "бігменів" з одеської команди Вадимом Матюкевичем й Олександром Коров’яковим, котрі перед початком четвертої чверті разом з ще одним ветераном Євгеном Аннєнковим скоротили відставання "акул" до -2. Протягом усього заключного періоду команди по черзі виходили вперед, але після того, як менше ніж за півтори хвилини до фінальної сирени В.Матюкевич вкотре повернув лідерство

"Одесі" (76:77), команда гостей ним уже не поступалася – 78:83.

Зазначимо, що ключову роль у перемозі "Одеси" відіграла пара "бігменів", яка забезпечила своїй команді перевагу в боротьбі за підбирання на чужому щиті (10 на двох). В.Матюкевич відзначився 26 очками та 8 підбираннями, О.Коров’яков – 12 очками, 13 підбираннями та 5 передачами.

Додамо, що "Галичина" отримала четверту поразку у чемпіонаті і залишилась з 8 перемогами. "Одеса" при 1 тріумфу програла 11 разів.