Понеділок, 23 січня 2017 23:46

Клуб О.Леня зазнав домашньої поразки у матчі НБА

КИЇВ. 28 грудня. УНН. “Фінікс Санз” українського центрового Олексія Леня зазнав домашньої поразки від “Філадельфії Севенті Сіксерс” у матчі регулярного чемпіонату НБА, передає УНН.

На початку зустрічі О.Лень, котрий вийшов у стартовому складі “Фінікса”, попри три спроби не зумів принести очок команді зі штату Аризона. Такі дії українця відобразилися і на рахунку — команда зі Східної конференції захопила лідерство 8:17. Згодом різниця у рахунку доходила до +14 на користь “Філадельфії”, але завдяки грі швидких гравців (без центрових), “Санз” зуміли скоротити відстань під кінець першої половини до семи балів 36:43.

Український центровий отримав три хвилини гри в кінці другої чверті і реалізував свої дві спроби — 45:51. В третій частині поєдинку господарі не змогли зменшити відставання і пішли на заключну перерву програючи 75:85. В останній 12-хвилинці “Філадельфія” спочатку розвинула свій успіх, згодом дала супернику можливість наздогнати себе, але у підсумку здобула перемогу 111:104.

О.Лень записав на свій рахунок 6 очок (2/5 двоочкові, 2/2 штрафні), 6 підбирань, 2 передачі та 1 блок-шот за 18 хвилин і 48 секунд проведені на паркеті.

Відзначимо, що великий вклад у перемогу “Севенті Сіксерс” вклали новачки команди Карл Лендрі та Іш Сміт, котрі на двох набрали 30 очок, зробили 10 підбирань та віддали 5 передач.

Нагадаємо, що “Філадельфія” посідає останнє місце (30) в НБА маючи 2 перемоги при 30 поразках. “Фінікс” 12 раз виграли і 20 раз програли та посідають 11 сходинку у Західній конференції.