Пʼятниця, 26 травня 2017 07:34

Гандболістки "Галичанки" виграли 14 матч у чемпіонаті України

КИЇВ. 28 грудня. УНН. Львівська “Галичанка” у гостях з рахунком 35:15 перемогла тернопільський “Економ-університет” в другій грі восьмого туру Чемпіонату України гандбольної жіночої Суперліги сезону-15/16. Про це УНН повідомили у прес-службі Федерації гандболу України.

Аутсайдер поєдинку з перших хвилин почав відставати від своїх візаві і вже після першого тайму різниця сягала у вісім м’ячів. У наступній частині зустрічі львів’янки розвили свій успіх — 35:15. У першому поєдинку цього туру, також значно переважили львів’янки, котрі перемогли з результатом 31:13.

Зазначимо, що найрезультативнішою у складі “Галичанки” за підсумками двох ігор стала Марина Коновалова з сімнадцятьма закинутими м’ячами (9 у першій грі, та 8 у другій). В другому матчі лідерами атак також стали Наталія Стрюкова та Анастасія Баранович, кожна з яких відзначилась сімома голами.

Нагадаємо, що турнірне становище команд кардинально відрізняється: “Галичанка” на другому місці з 14 перемогами та 28 очками, а гандболістки “Економ-Універ” не мають жодної звитяги та жодного залікового пункту.