Вівторок, 12 грудня 2017 20:29

Збірна України з біатлону посіла друге місце на "Різдвяній гонці" у Німеччині

КИЇВ. 29 грудня. УНН. В німецькому місті Гельзенкірхен пройшла традиційна “Різдвяна гонка” серед біатлонних збірних у дисципліні масовий старт, на якій національна команда України у складі Валентини Семеренко та Сергія Семенова зайняла друге місце, передає УНН.

Одна з перших передач С.Семенова естафети В.Семеренко відбулася за 16,7 секунд від лідера. Українці були на шостому місці, але після стрільби на “стійці” В.Семеренко підняла українську збірну на четвертий щабель.

За п’ять кіл до кінця перегонів наші спортсмени посідали третю сходинку поступаючись лише Чехії та Франції. Наступні кілька кіл “жовто-блакитні” пройшли без промахів тому захопили пальму першості змагань.

За рахунок одного промаху на останніх етапах перегонів наші співвітчизники фінішували на другому рядку (3 промахи). Перемогли росіяни (2), третя позиція у французів (7).

Нагадаємо, що біатлонна “Різдвяна гонка” є прототипом Гонки чемпіонів, котра проводиться розпочинаючи з 2011 року.