Четвер, 19 січня 2017 15:21

Збірна України з гандболу поступилася Ірану

КИЇВ. 30 грудня. УНН. У матчі за третє місце на товариському турнірі “Christmas Cup” у Вроцлаві (Польща) чоловіча збірна України поступилася команді Ірану з рахунком 21:25, передає УНН з посиланням на прес-службу Федерації гандболу України.

В обороні команда Віталія Андронова у першому таймі не дала іранцям пробитися через центр і виграла цей проміжок 12:11, однак під завершення тайму у наших співвітчизників почали проявлятися помилки. В останні 15 хвилин іранці скористалися проблемами оборони України і виграли матч.

Найрезультативнішим у цій грі у збірної України виявився плеймейкер “ЗТР” Олександр Тільте, в активі якого більше третини українських м’ячів — 8.

Відзначимо, що у першому поєдинку турніру українці поступилися господарям паркету Польщі з рахунком 19:29.

Нагадаємо, збірна України проводить підготовку до матчів відбору на чемпіонат світу-2017. Матчі проти Греції, Кіпру та Латвії українці зіграють в проміжок з 7 по 17 січня.