пʼятниця, 22 вересня 2017 р.15:42

ФК "Арсенал" перемігши ФК "Ньюкасл" очолив турнірну таблицю АПЛ

КИЇВ. 3 січня. УНН. Лондонський “Арсенал” з рахунком 1:0 обіграв “Ньюкасл” в домашньому матчі 20-го туру чемпіонату Англії з футболу, передає УНН.

Перший тайм пройшов без забитих голів, але більше моментів для взяття воріт створили гості. З ударами головою та з гострого кута штрафного майданчику Джорджиніо Вейналдума і пострілом у падінні через себе Александра Мітровича справився голкіпер Петр Чех, а спробі А.Переса не вистачило влучності.

На початку другої частини гри Дж.Вейналдум не реалізував вихід віч-на-віч з П.Чехом – голкіпер "канонірів" парирував удар нідерландського гравця "Ньюкасла". Натомість "Арсенал" використав свій шанс. На 72 хвилині поєдинку французький оборонець Лоран Косельни після розіграного кутового скористався неузгодженими діями воротаря і польового гравця та переправив м’яч у сітку воріт.

Варто відзначити, що "Арсенал" (42 бали) відірвався на два очки від найближчого переслідувача в турнірній таблиці "Лестера", який зіграв вдома внічию з "Борнмут" (0:0). "Ньюкасл" залишився з 17 очками на 18 позиції