субота, 21 жовтня 2017 р.18:06

Баскетбольний клуб українця О.Леня "Фінікс" у гостях поступився "Сакраменто"

КИЇВ. 3 січня. УНН. У матчі регулярного чемпіонату Національної баскетбольної ліги "Сакраменто Кінг" на власному паркеті завдав поразки команді українського центрового Олексія Леня – "Фінікс Санс", повідомляє УНН.

Рівна боротьба у матчі тривала половину чверті, після чого господарі паркету пішли у відрив і перемогли у першому відрізку 31:18. У цьому проміжку єдиний раз з'явився у грі українець Олексій Лень, який вийшов із лави запасних та провів 6 хвилин та 29 секунд на майданчику, але за цей час не допоміг набраними очками "Санс", зробив одне підбирання і отримав три порушення правил.

У другій 12-хвилинці гості скоротили відставання до шести очок, але "королі" розвинули свій успіх у третій чверті - 103:87. У підсумку протистояння завершилося з рахунком 142:119.

"Ми повинні продовжувати грати незалежно від того, що відбувається протягом всієї гри. У третій чверті ми почали зупинятися, а суперник нарощував лідерство і потрапляв велику кількість своїх кидків", - розповів найрезультативніший гравець "Фінікса" Брендон Найт, на рахунку якого 23 очки.

Відзначимо, що запорукою перемоги "Кінгс" став фактор підбирання – 46 проти 25, та кількість набраних очок з трьохсекундної зони – 60:32.

Додамо, "Санс" мають 12 перемог при 24 поразках, а "Сакраменто" - 13 виграшів та 20 програшів.