Неділя, 22 січня 2017 18:17

БК "Хімік" завоював чергову перемогу у другому груповому етапі Кубку Європи ФІБА

КИЇВ. 7 січня. УНН. У матчі другого етапу Кубку Європи ФІБА єдиний представник від України у Єврокубках — “Хімік”, вдома виграв у бельгійського БК “Белфіус Монс-Хайнаут”, передає УНН.

З початку поєдинку южненці захопили лідерство, котре вимірювалося 4-6 очками. Бельгійці трималися поблизу і за півтори хвилини до завершення першої половини вийшли вперед 26:27. Третя чверть пройшла під диктовку “Хіміка” і завершилася з результатом 51:38. В цей проміжок зустрічі гравці українського клубу велику кількість очок здобули зі штрафної лінії (Попов, Петров, Шоу).

Довгий час в заключній 10-хвилинці южненці не могли заробити очки, в цей період суперник наблизився до одного влучного кидка — 53:51. За 9 секунд до кінця гри Володимир Конєв під завершення володіння атаки забив вирішальний триочковий кидок — 64:61.

Таким чином “Хімік” здобув другу перемогу у групі Т і очолив свій квартет.

Нагадаємо, що южненці ще жодного разу не програвали у цьому турнірі. У нинішньому єврокубковому сезоні “Хімік” має 8 перемог у 8 матчах.