Понеділок, 23 січня 2017 11:16

Баскетболісти "Динамо" завдали поразки одеському БК "БІПА"

КИЇВ. 9 січня. УНН. У матчі 17 туру “Суперліги Фаворит Спорт” київське “Динамо” здобуло домашню перемогу над одеською “БІПою” з рахунком 68:64, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Кияни захопили лідерство та здобули за 20 хвилин перевагу у 16 очок, однак одесити в третій та четвертій чвертях зуміли наздогнати суперника та вирвалися вперед на три очки. Та кінцівку зустрічі краще провели кияни та зуміли виграти з різницею у чотири очки 68:64.

У складі столичного клубу дебютував американський форвард Андерсон Майкл Діетоні Монтрел, котрий відзначився 6 очками, 7 передачами та 5 підбираннями.

Найрезультативнішими гравцями стали “динамівці” Артур Дроздов (19 очок), Анатолій Челован (14) та одесит Дмитро Ходов (14).

Відзначимо, що “Динамо” перебуває на другому щаблі чемпіонату — 12 перемог при 5 поразках. “БІПА” з 8 виграшами та 9 програшами на п’ятій сходинці.

Нагадаємо, що наступні матчі “Динамо” і “БІПА” проведуть 9 січня. “Динамівці” зустрінуться з “Хіміком”, а “БІПА” зіграє проти “Інфізу”.