Субота, 21 січня 2017 08:52

Найтитулованіший клуб НХЛ "Монреаль" поступився ХК "Піттсбург"

КИЇВ. 10 січня. УНН. У поєдинку регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги "Піттсбург Пінгвінс" в гостях обіграв "Монреаль Канадієнс" з рахунком 3:1, передає УНН з посиланням на сайт НХЛ.

У другому періоді Патрік Хорнквіст реалізував більшість, а Брайан Раст відзначився першим голом в сезоні. Ще одне шайбу "Пінгвінс" відправили у порожні ворота зусиллями Еріка Фера за 10 секунд до сирени.

Єдину шайбу у господарів закинув Пі-Кей Суббен. Це його перший гол з 24-го жовтня 2015 року.

Варто відзначити, що "Піттсбург" здобув свою 20-ту перемогу – 10 місце на Сході. Після того, як команда програла п’ять матчів поспіль (гірший для неї показник в сезоні), "Пінгвінс" здобув п’ять перемог в дев'яти зустрічах.

У "Монреаля" в цьому сезоні 23 перемоги при 20 поразках – шоста сходинка у Східній конференції. Команда виграла 3 матчі з 5 після 6 поразок поспіль.

Нагадаємо, що востаннє "Канадієнс" вигравав два матчі поспіль в період з 20 по 27 листопада (чотири матчі поспіль). Після перемоги над "Коламбус Блю Джекетс" 1 грудня у "Монреаля" було 19 перемог при 7 поразках, а потім команда програла 10 з 11 зустрічей.

Додамо також, "Монреаль" є найтитулованішим колективом за кількістю виграних Кубків Стенлі. Канадська команда здобула 34 трофеї.