Понеділок, 27 березня 2017 20:03

Біатлоніст В.Кільчицький посів четверте місце на етапі Кубку світу у Рупольдингу

КИЇВ. 10 січня. УНН. Представник України Віталій Кільчицький потрапив у квіткову церемонію на четвертому біатлонному етапі Кубку світу у дисципліні масс-старт, що відбувається у німецькому місті Рупольдинг, передає УНН з посиланням на ФБУ.

Після двох вогневих рубежів українець мав лише 21 позицію, однак велика кількість промахів у групи лідерів та якісна стрільба В.Кільчицького допомогла нашому співвітчизнику посісти четверте місце.

Менше двох секунд відділили представника "жовто-блакитних" від бронзової нагороди, котра дісталася норвежцю Тар’є Бьо (3 промахи). Переміг на змаганнях француз Мартен Фуркад (1), на 13 секунд від першої сходинки відстав чех Онджей Моравец (0).

Нагадаємо, що у Рупольдінгу Д.Підручний продемонстрував високу стабільність результатів, яка дозволила йому закріпитися в топ-двадцятці загального заліку Кубка світу - тепер кращий з українців піднявся на 17-е місце і має 222 очки. До топ-10 В.Кільчицький відстає на 52 бали.

Додамо, що лідирує у світовому рейтингу як і раніше М.Фуркад (541 пункт), котрий випереджає на 119 балів норвежця Еміля Свендсена.