середа, 26 липня 2017 р.11:00

БК "Кривбас" з перемоги стартував у розіграші Кубка України

КИЇВ. 11 січня. УНН. У першому поєдинку попереднього раунду Кубка України з баскетболу криворізький "Кривбас" в Києві переміг тамтешній аматорський клуб "UDABU". Результат зустрічі – 81:55, повідомляє УНН.

Лідерство у матчі захопили кияни (13:4) і пішли на першу перерву з перевагою у чотири очки – 22:18. У другому відрізку гри господарі паркету зуміли набрати лише шість очок, тому клуб з Кривого Рогу пішов на велику перерву виграючи 36:28.

У третій десятихвилинці один із лідерів чемпіонату України "Суперліга Фаворит Спорт" – "Кривбас", зробив рахунок розгромним 60:25. Тому заключна чверть була лише формальністю – 81:55.

Найрезультативнішими у складі переможців стали Артем Щєпкін , Ігор Бояркін та Олександр Дробязко – по 13 очок у кожного. У складі столичного колективу 22 бали на рахунку Дмитра Гречкіна.

Відзначимо, що матч-відповіді пройде 13 січня у Кривому Розі.

Нагадаємо, першим колективом, котрий пройшов попередній раунд Кубка України став луцький "Волиньбаскет", який переміг аматорський клуб "Сервіс-Мастер".