Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 27 березня 2017 06:00
youtube

Папа Франциск відвідав римську синагогу

КИЇВ. 17 січня. УНН. Папа Римський Франциск у неділю вперше здійснив візит до синагоги Риму для зустрічі з керівниками та видатними членами єврейської громади Італії. Він став третім після Івана Павла II і Бенедикта XVI главою Римсько-католицької церкви, який відвідав синагогу у Римі, передає УНН з посиланням на Радіо Ватикану.

"У міжрелігійному діалозі фундаментальним є те, що ми зустрічаємося, як брати і сестри перед нашим Творцем та віддаємо Йому славу, що ми шануємо одні одних, цінуємо одні одних та намагаємося співпрацювати. А в єврейсько-християнському діалозі існує унікальний та особливий зв’язок з огляду на єврейське коріння християнства: тому євреї і християни повинні почуватися братами, об’єднаними одним Богом та багатою спільною духовною спадщиною", – сказав Папа Франциск, зустрічаючись  з єврейською громадою Риму.

Зазначається, що це втретє Папа Римський відвідав римську синагогу, після того, як 13 квітня 1986 р. свій історичний візит здійснив святий Іван Павло ІІ, якого тоді приймай Головний Рабин Риму Еліо Тоафф, а 17 січня 2010 р. – Папа Венедикт XVI, якого приймав теперішній Головний Рабин Рікардо Ді Сеньї, що також зустрів Папу Франциска. А враховуючи те, що Венедикт XVI 19 серпня 2005 року відвідував синагогу в Кельні, Німеччина, та 18 квітня 2008 року – в Нью-Йорку, США, це був п’ятий візит глави Католицької церкви до синагоги.

Джерело: УНН
Loading...
Loading...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...