субота, 23 вересня 2017 р.11:22

"Ліон" - "Марсель" - 1:1

КИЇВ. 25 січня. УНН. Обмінявшись голими в другому таймі “Ліон” та “Марсель” розійшлися з миром, передає УНН з посиланням на football.ua.

З перших хвилин центрального матчу чергового туру французької Ліги 1 взялися дивувати своїх суперників футболісти "Марселя". При повній позиційній перевазі господарів моменти справно створювали саме гості. Рятували свою команду в різних епізодах черзі спочатку Лопеш, а потім і каркас воріт. Часом і захисники, як після подачі з кутового і удару головою Роланду. Зумів винести ігровий снаряд з самої лінії Дардер.

У Ліона при цьому в першому таймі не вдавалося створювати свої моменти. Ситуація кардинально покращилася вже в другій половині зустрічі. Матьє Вальбуена здорово вистрілив з лінії штрафного в дальній кут воріт - Манданда продемонстрував чудеса реакції. Небезпечно пробивав також з лінії воротарського Умтіті повз створу воріт з пасу від Геззаля і Ляказетт з меж воротарського. Слово кураж голкіпер Марселя діяв у рамці воріт дуже переконливо в цей вечір.

Після декількох упущених господарями моментів за традицією настала їх черга пропускати гол у відповідь. Після подачі з правого флангу від Сарра скинув м'яч під удар Кабелл форвард Міші Батшуайі. Ремі прицільним ударом з вигідної позиції залишив не при справах Лопеша. Однак, радість тривала для гостей недовго. Через п'ятнадцять хвилин вийшов на заміну Толіссо після навісу від Вальбуена зі штрафного з правого флангу вирівняв цифри на табло.

1: 1 - результат, який залишив Марсель і Ліон все також на великій відстані від зони Ліги Чемпіонів або хоча б навіть єврокубкової. Найближчим часом потрібно кардинально покращувати свої результати обом колективам.

Ліон - Марсель 1: 1

Голи: Толіссо, 79 - Кабелл, 64

Ліон: Лопеш - Жайє, Янга-Мбіва, Умтіті, Морель - Дардер (Толіссо, 67), Гоналон, Греньє (Калулу, 67) - Геззаль (Корне, 86), Ляказетт, Вальбуена

Марсель: Манданда - Джеджу, Нкулу, Роланду, Манкільо - Ісла, Ромао - Сарр (Сілва, 74), Кабелл (Замбо, 85), Нкуду (Де Чельє, 90) - Батшуайі

Попередження: Морель, Янга-Мбіва - Батшуайі, Манкільо