четвер, 19 жовтня 2017 р.19:00

Барселона вийшла у півфінал Кубку Короля

КИЇВ. 28 січня. УНН. У півфінальному матчі каталонці впевнено переграли своїх суперників, передає УНН з посиланням на Football.ua.

Вже після результату першого матчу в Більбао особливих сумнівів у проході Барселони в наступний раунд не виникало.

Гостьова перемога забезпечила каталонцям спокійне життя в повторній зустрічі вже на Камп Ноу і навіть дещо їх розслабила.

Одна зі спроб басків в першому таймі стала результативною. Адуріс класною передачею за спини захисникам до штрафного Барселони вивів один на один Іньякі Вільямса і той впевнено свій момент реалізував. У другому таймі почалися явні просвіти в грі господарів, пішли й голи. Зрівняв рахунок Луїс Суарес ще до закінчення перших десяти хвилин другої половини зустрічі, майстерний відгукнувшись ударом в дотик з лінії воротарського на простріл від Мессі.

Перемогу собі забезпечили господарі вже в самій кінцівці матчу. Спочатку Жерар Піке ударом головою на дальній штанзі замкнув подачу від Дані Алвеса з правого флангу, а потім у доданий арбітром час Неймар несподіваним ударом метрів з 15-ти вразив ближню дев’ятку чужих воріт. 3: 1 — впевнена перемога Барселони в матчі і спільна перемога з рахунком 5:2 у півфіналі. Вже після вильоту Атлетіко і Реала з турніру синьо-гранатові виглядають очевидними фаворитами в боротьбі за перемогу в Кубку Короля.

Барселона — Атлетик 3:1
Голи: Суарес, 53, Піке, 81, Неймар, 90 + 1 — Вільямс, 12

Барселона: Тер Штеген — Дані Алвес, Піке, Вермален (Бускетс, 70), Матьє — Ракітіч, ​​Маскерано, Роберто — Мессі, Суарес, Неймар

Атлетик: Еррерін — Лекує, боведа, Лапорт, Баленсіага — Сан Хосе, Ріко (Беньят, 57) — Вільямс, Ерас (Муніаін, 73), Сусаета (Сабін, 57) — Адуріс

Попередження: Суарес — Ріко, Баленсіага, Лекує