Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 16 січня 2018 15:08
Новини: Політика

Завтра КСУ розпочне розгляд справи про "наступну чергову сесію" ВР, на якій можуть бути ухвалені зміни до Конституції

КИЇВ. 28 січня. УНН. Конституційний суд України розпочне 29 січня розгляд справи за поданням народних депутатів про тлумачення статті 155 Конституції України "на наступній черговій сесії Верховної Ради України" стосовно ухвалення змін до Основного Закону у частині децентралізації. Про це повідомили УНН у прес-службі суду.

У прес-службі повідомили, що Конституційний суд розпочне о 14 годині письмове слухання справи за поданням депутатів щодо тлумачення положення Конституції "на наступній черговій сесії Верховної Ради України".

Відповідно до подання, народні депутати просять Конституційний суд розтлумачити статтю 155 Конституції України, а саме словосполучення "на наступній черговій сесії".

Тобто, чи означає це положення, що законопроект про внесення змін до Основого Закону щодо децентралізації може бути ухвалений лише безпосередньо на наступній за номером сесії парламенту після сесії, на якій законопроект був попередньо схвалений, чи прийняття законопроекту про внесення змін до Конституції можливо на будь-якій наступній сесії (тобто такій, що має місце пізніше за часом) після сесії, на якій відбулося попереднє схвалення.

У своєму поданні нардепи пояснили, що через обмеження у часі щодо виконання необхідних процедур для остаточного схвалення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)" №2217а, може виникнути ситуація, коли цей законопроект може бути не розглянутий протягом третьої сесії ВР.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на наш Telegram-канал аудіоновин та слухайте новини УНН щогодини
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...