Четвер, 19 січня 2017 17:51

Команди Тихоокеанського і Атлантичного дивізіонів зустрінуться у фіналі матчу зірок НХЛ

КИЇВ. 1 лютого. УНН. Команда Тихоокеанського дивізіону перемогла збірну Центрального дивізіону в турнірі Матчу всіх зірок Національної хокейної ліги США (НХЛ). Зустріч закінчилася з рахунком 9:6. У фіналі турніру збірна Тихоокеанського дивізіону зіграє з командою Атлантичного, передає УНН з посиланням на ТАСС.

Команда Атлантичного дивізіону вийшла у фінал, обігравши збірну Столичного дивізіону з рахунком з рахунком 4:3.

Також повідомляється, що керівництво НХЛ змінило формат проведення зоряного уїк-енду, цього разу зупинившись на форматі декількох міні-матчів тривалістю по 20 хвилин.

Команди складаються з 11 гравців (6 форвардів, 3 захисника і 2 воротаря), зустрічі проходять у форматі “3 на 3”, у разі рівності в рахунку після закінчення 20-хвилинки відразу будуть призначені буліти.

Керують командами головні тренери Жерар Галлан (“Флорида Пантерс”) — Атлантичний дивізіон, Баррі Тротца (“Вашингтон Кепіталз”) — Столичний, Лінді Рафф (“Даллас Старз”) — Центральний, Дерріл Саттер (“Лос-Анджелес Кінгс”) — Тихоокеанський .

Турнір проходить на льоду “Бріджстоун-Арени”, де проводить свої матчі клуб НХЛ “Нешвілл Предаторз”. Переможець турніру отримає чек на суму 1 млн дол.