Четвер, 25 травня 2017 15:48

Клуб українця О.Леня програв БК "Даллас" в регулярному чемпіонаті НБА

КИЇВ. 2 лютого. УНН. Команда єдиного представника України Олексія Леня в Національній баскетбольній асоціації “Фінікс Санс” зазнав поразки у виїзному матчі проти “Даллас Маверікс” з рахунком 78:91, передає УНН.

У першій частині стартової чверті господарі захопили лідерство — 14:11, але з появою на паркеті українського центрового О.Леня “Фінікс” зумів вийти вперед — 19:16. У першому своєму ігровому проміжку наш співвітчизник відзначився кількома влучаннями з трьохсекундної зони “Маверікс” та реалізував два штрафних кидки.

Другу частину протистояння команди розпочали за рахунку 51:45 на користь “Далласу”. Третя чверть завершилася вже мінімальною перевагою “Фінікса”. З початку вирішальної 12-хвилинки О.Лень вийшов на паркет і відразу з-за допомогою блок-шоту зупинив кидок грузинського “бігмена” Зази Пачулії.

В останні хвилини гри баскетболісти “Маверікс” створили ривок 17:3, котрий допоміг їм святкувати 28 перемогу в сезоні при 22 поразках.

За 15 зіграних хвилин поєдинку О.Лень заробив 6 очок (2/2 двоочкові, 2/2 штрафні кидки), зробив 8 підбирань та записав на свій рахунок 3 блок-шоти.

Варто відзначити, що найрезультативнішим гравцем зустрічі став захисник переможців Дерон Уілльямс — 27 очок.

Нагадаємо, що “Фінікс” має 14 перемог при 35 поразках і посідає 13 місце у Західній конференції. “Даллас” займає шостий рядок на Заході.