пʼятниця, 22 вересня 2017 р.13:13

"Зоря" у спаррингу розгромила сербський ФК "Вождовац"

КИЇВ. 3 лютого. УНН. У третьому товариському поєдинку на учбово-тренувальному зборі у місті Белек (Туреччина) луганська “Зоря” розгромила нині дев’яту команду сербського чемпіонату ФК “Вождовац”. Про це УНН повідомили у прес-службі ФК “Зоря”.

Вже на третій хвилині “чорно-білі” вийшли вперед. Олексій Шевченко вкинув м’яч у гру, після чого пішла атака лівим флангом. Потім м’яч був направлений в штрафну суперника, звідки Олександр Караваєв відкрив рахунок. Після забитого гола гра трохи заспокоїлася, однак “Зоря” володіла перевагою.

Друга сорокап’ятихвилинка була менш динамічною, ніж перша. Гра проходила в центрі поля, практично без моментів. Але кінцівку зустрічі “Зоря” провела ударно. На 81-й хвилині В’ячеслав Танковский перехопив м’яч у центрі поля, адресував його Микиті Каменюці, який зробив простріл уздовж воріт. Артура Загорулько заблокували захисники, і він не встиг до м’яча, а от про Ярослава Квасова забули і той чітко відправив м’яч у кут воріт сербів — 2:0.

Через три хвилини після цього за фол проти А.Загорулько у ворота “Вождовац” був призначений одинадцятиметровий удар. Пенальті чітко реалізував М.Каменюка — 3:0.

Нагадаємо, що у перших іграх у Туреччині підопічні Віталія Вернидуба здолали румунський “Ботошані” (1:0) та поступилися болгарському “Лудогорцю” (1:2).

Додамо також, на перших турецьких зборах на “Зорю” чекає ще два контрольні матчі. Найближчий з них відбудеться 6-го лютого. Суперником стане “Астана” з Казахстану.