Понеділок, 16 січня 2017 13:40

Дубль В.Коваленко допоміг "Шахтарю" перемогти лідера чемпіонату Польщі

КИЇВ. 3 лютого. УНН. На тренувальному зборі в Іспанії донецький “Шахтар” здобув перемогу над нинішнім лідером чемпіонату Польщі ФК “Пяст”. Матч завершився з рахунком 3:1, передає УНН з посиланням на прес-службу ФК “Шахтар”.

На 7-й хвилині донеччани пропустили контратаку поляків, яка завершилась голом. Міг зрівняти рахунок Віктор Коваленко, але його обвідний удар метрів з 20 воротар парирував, а на 16-й хвилині ніхто не завадив півзахиснику підібрати м’яч в штрафній і невідпорно пробити — 1:1.

Поляки грали досить жорстко, при цьому футболістам “Шахтаря” кілька разів надавали допомогу лікарі. Незадовго до перерви Максим Малишев на вході в штрафну був зупинений грубим прийомом, а Едуардо технічно пробив зі стандарту в обвід стінки в дальній нижній кут — 2:1.

Після двох невикористаних нагод у другому таймі від Ісмаїлі, на 67-й хвилині подачу Тараса Степаненка зліва точним ударом з кількох метрів замкнув, зробивши дубль, В.Коваленко — 3:1.

Зазначимо, що “гірники” в кінцівці упустили дві можливості, щоб довести рахунок до великого, а свій наступний поєдинок донеччани проведуть 5 лютого з загребським “Динамо”.