вівторок, 24 жовтня 2017 р.06:27

ХК "Донбас" переміг "Дженералз" та очолив чемпіонат України

КИЇВ. 3 лютого. УНН. У центральному матчі 20 туру чемпіонату України з хокею "Донбас" на домашній арені "Альтаїр" в місті Дружківка здобув перемогу з різницею у дві шайби над київським "Дженералз", повідомляє кореспондент УНН.

У першому періоді обидва колективи вели безкомпромісну боротьбу із великою кількістю порушень правил, але єдина шайба була закинута у рівних складах – Ілля Докшин вивів вперед донеччан після виходу віч-на-віч з воротарем "генералів".

В середині другої 20-хвилинки господарі льоду подвоїли рахунок при грі у чисельній більшості 5 на 3. Після удару Всеволода Толстушко першим на добиванні виявився Володимир Чердак. Під завершення періоду воротар киян Едуард Захарченко припустився помилки і пропустив шайбу поміж ніг після удару Володимира Олексюка – 3:0.

У першій частині останнього періоду сольний прохід Євгена Тимченка дозолив киянам скоротити рахунок у поєдинку, але на більше підопічних Вадима Шахрайчука не вистачило – 3:1.

Таким чином, у турнірній таблиці "Донбас" обігнав "Дженералз" і з 89 очками займає першу сходинку. "Генерали" з 87 балами посідають друге місце.

Відзначимо, що в іншому матчі ігрового дня "Кременчук" розгромив київський "Рапід" – 10:0.

Нагадаємо, що в наступному турі чемпіонату, котрий проходитиме 17 лютого, "Дженералз" прийматиме "Витязь", а "Донбас" на виїзді протистоятиме харківській "Юності".