вівторок, 25 липня 2017 р.22:59

Український легкоатлет став другим на міжнародних змаганнях Pedro’s Cup

КИЇВ. 6 лютого. УНН. Андрій Проценко посів друге місце на міжнародних легкоатлетичних змаганнях Pedro’s Cup. Турнір відбувся в п’ятницю, 5 лютого у Лодзі (Польща), передає УНН з посиланням на прес-службу Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ).

Змагання зі стрибків у висоту А.Проценко завершив з результатом 2,29 м. Їх він, як і переможець турніру Мутаз Есса Баршим з Катару, подолав з другої спроби.

Натомість 2,25 м українцеві підкорилися з третьої, у той час як М.Баршим перелетів їх з першого разу. Це і розставило атлетів по місцях.

Трійку найкращих замкнув поляк Сільвестер Беднарек (2,20 м).

Україну у Лодзі представляла також Марія Шмідова. На дистанції 60 метрів вона фінішувала четвертою (7,42 с).

Найкращим результатом сезону у світі зі штовхання ядра у приміщенні відзначився поляк Міхал Гаратик — 21,35 м. Його співвітчизник Конрад Буковецкі став другим з рекордом континенту серед юніорів і очолив світовий топ-лист сезону серед юніорів — 20,58 м. Томаш Майєвскі замкнув першу трійку (20,08 м).

Кубинець Юніер Перес повторив найкращий результат сезону у світі з бігу на 60 м (6,53 с), а полька Каміла Лічвінко — зі стрибків у висоту (1,97 м).