Пʼятниця, 26 травня 2017 03:38

Біатлоністка О.Підгрушна потрапила до топ-10 мас-старту на етапі Кубка світу у Канаді

КИЇВ. 7 лютого. УНН. На сьомому етапі Кубка світу з біатлону, що проходить у Кенморі (Канада), у дисципліні мас-старт виступили дві представниці України, передає кореспондент УНН.

Після першого вогневого рубежу (лежачи) капітан збірної України Олена Підгрушна припустилася двох хибних пострілів і була поза межею топ-15. Натомість інша наша співвітчизниця Ірина Варвинець не мала проблем зі стрільбою і посідала проміжне восьме місце. Наступну стрільбу обидві спортсменки провели безпомилково.

Наступні вогневі рубежі приносили кілька невлучних пострілів українкам, тому вони не змогли зачепитися за медалі. У підсумку О.Підгрушна фінішувала десятою (3 промахи) + 1:45,7, а І.Варвинець (2) стала 17-ю з відставанням у 2:27,7.

Перемогла у змаганнях італійка Доротея Вірер (1), француженка Марі Дорен Абер (1) стала другою +20,8, а бронзова медаль на рахунку чешки Габріели Соукалової (1) +50,3.

Нагадаємо, що О.Підгрушна здобула золоту медаль у спринті на етапі у Кенморі.