субота, 29 липня 2017 р.11:48

"Дніпро" зіграло в нічию з "Бенфікою"

КИЇВ. 7 лютого. УНН. З ангольською “Бенфікою” ФК “Дніпро” зустрічався рівно два роки тому. 7 лютого 2014 року дніпряни обіграли “Орлов Луанди” з рахунком 2:0, але при цьому ангольська команда зробила дуже серйозний опір, поставши бійцівською командою, передає УНН з посиланням на прес-службу ФК “Дніпро”.

“Дніпро” — “Луанда Бенфіка” 1:1

На нову зустріч суперників помітний вплив справила погода. Неймовірної сили вітер вносив корективи в практично кожен удар по м’ячу, і тому переважна більшість комбінацій переривалися задовго до планованого закінчення. “Дніпру”, правда, вдалося забити швидкий гол. Під кінець 3-й хвилини матчу Роман Зозуля в дотик завершив простріл від лицьової лінії з лівого флангу Лео Матоса.

До кінця першого тайму дніпряни мали відчутну територіальну перевагу, активний був на своєму фланзі Валерій Лучкевич, багато єдиноборств, як завжди, виграв Р.Зозуля, але до небезпечних моментів справа довести ніяк не виходило.

При цьому не можна не відзначити жорстку і часом дуже грубу гру футболістів “Бенфіки”. У дебюті матч навіть на кілька хвилин був перерваний через виниклу масової сутички, але, коли емоції були викинуті, гра продовжилася.

Склад, який вийшов після перерви, віддав ініціативу супернику. Але ангольцям надавали можливість вільно розігрувати м’яч лише на їх же половині поля — в центрі ж наші футболісти розташовувалися компактно. На жаль, вітер зіграв у другому таймі не на користь “Дніпра”. Змінивши швидкість м’яча, посланого захисником “Бенфіки” зі своєї половини поля, він дезорієнтував і Євгена Чеберячко, і Олексія Баштаненко, в результаті чого форвард Анголи практично безперешкодно вразив ворота.

У нашій же команди в другому таймі був один момент для взяття воріт (за пару хвилин до того, як рахунок зрівнявся), але голкіпер “орлів” зреагував на удар активно провів 45 хвилин Джона Руїса з близької відстані (відзначимо хороший пас за спини захисникам Сергія Політило), а грав на добиванні Артем Довбик був неточний.