Неділя, 22 січня 2017 00:31

Лідер чемпіонату України “Хімік” зазнав поразки від БК “Черкаські Мавпи”

КИЇВ. 8 лютого. УНН. У домашньому поєдинку в СК “Олімп” у Южному, лідер “Суперліги Фаворит Спорт” “Хімік” зазнав третьої поразки у сезоні, програвши “Черкаським Мавпам” з рахунком 62:67, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Сім з половиною провальних хвилин тривала очкова посуха у господарів у третій чверті, коли вони поступилися 0:10. Після цього “Хімік” так і не зумів обігнати “Мавп” у рахунку.

Статистика: “Хімік” — Конєв 20 очок, 9 підбирань, Фрейзер 13. “Черкаські Мавпи” — Завадський 18, Кобець 14.
В іншій зустрічі “Миколаїв” вдома переграв одеський БК “БІПА” — 67:62.

Відзначимо, що южненці з 18 перемогами та 3 поразками втратили шанс наздогнати “Кривбас”, який залишається одноосібним лідером “Суперліги Фаворит Спорт”, однак підопічні Олега Юшкіна мають матч у запасі. Клуб з Черкас займає четверту сходинку з 14 тріумфами та 8 фіаско.

Додамо, що у майбутньому поєдинку “Мавпи” 11 лютого прийматимуть третю команду змагань київське “Динамо”, з яким свою наступну гру проведе і “Хімік”, але вже 20 лютого на виїзді у столичному “Палаці Спорту”.