Неділя, 22 січня 2017 01:43

ФК "Шахтар" розгромив тбіліський "Локомотив"

КИЇВ. 9 лютого. УНН. У понеділок, 8 лютого 2016 року на зборах в Іспанії, у Сан-Педро-дель-Пінатар на стадіоні “Пінатар Арена” “гірники” провели товариський матч із тбіліським (Грузія) “Локомотивом”. Матч завершився рахунком 5:2 на користь донеччан, передає УНН з посиланням на прес-службу ФК “Шахтар Донецьк”.

У третьому матчі іспанського збору в стартовому складі “гірників” було кілька змін. Місце у воротах дістав Богдан Сарнавський, пару центральних захисників склали Сергій Кривцов і Микола Матвієнко, в опорній зоні вийшов Андрій Коробенко, а в атаці зіграв Андрій Борячук.

Уже в дебюті донеччани могли забивати, але Веллінгтон Нем не дотягнувся до прострілу Віктора Коваленка, а удар Дарійо Срни пройшов поруч зі штангою. Утім, на 8-й хвилині рахунок було відкрито: Максим Малишев до кінця поборовся в чужому штрафному після свого ж проходу і проштовхнув м’яч повз голкіпера, що вибіг з воріт, — 1:0.

“Гірники” цілком контролювали ситуацію на полі і на 27-й хвилині подвоїли рахунок, розігравши комбінацію у штрафному — 2:0. За кілька хвилин суддя угледів порушення правил у штрафному “Шахтаря” з боку Д.Срни і призначив пенальті, який грузини реалізували — 2:1. До закінчення першої половини рахунок не змінився, а в перерві Мірча Луческу виконав десять замін, від початкового складу.

На 53-й хвилині “гірники” провели третій гол — 3:1. На 64-й хвилині Олександр Зубков наздогнав м’яч і зробив передачу на ближню штангу, де підбіглий Олександр Гладкий переправив у дальній кут — 4:1. За пару хвилин О.Гладкий підстеріг помилку голкіпера “Локомотива” і вразив незахищені ворота — 5:1.

До фінального свистка “гірники” продовжували домінувати, Факундо Феррейра двічі не реалізував вихід сам на сам, міг робити хет-трик О.Гладкий. Грузини рідко тривожили Андрія Пятова, хоча вже в компенсований час вони скоротили відставання — 5:2. Третя перемога донеччан на зборах в Іспанії.

Арбітр: Педро Трістане Менор (Іспанія).

Повідомляється, що температура під час проведення матчу була 18 градусів тепла. На матчі були присутні близько 100 глядачів.