Четвер, 30 березня 2017 20:09

ФК "Вердер" українця В.Скрипника пройшов у півфінал Кубка Німеччини

КИЇВ. 10 лютого. УНН. Український тренер Віктор Скрипник вивів бременський “Вердер” у півфінал Кубка Німеччини. У поєдинку 1/4 фіналу змагань “Вердер” здобув перемогу над “Байєром” — 3:1, передає УНН з посиланням на німецький kicker.

Попри тріумф бременці пропустили першими — на 22 хвилині бомбардир “фармацевтів” був точним з 11-метрового положення.

Але до кінця першого тайму “Вердер” вже був попереду. Спочатку Сантьяго Гарсія виявився у вигідному положенні після подачі штрафного партнера та відправив м’яч у сітку воріт, а згодом Клаудіо Піссаро забив з пенальті.

Наприкінці зустрічі Флоріан Гріллітч закріпив переможний результат у грі.

Зазначимо, що з кінця першої половини “Байєр” грав у меншості через червону картку, яку отримав захисник клубу.

Нагадаємо, що в інших парах за путівки у півфінал боротимуться: “Штутгарт” — “Боруссія” Дортмунд, “Хайденхайм” — “Герта” та “Бохум” — “Баварія”.