Неділя, 28 травня 2017 00:46

Р.Дмитренко та А.Шух обрано найкращими легкоатлетами місяця в Україні

КИЇВ. 10 лютого. УНН. Федерація легкої атлетики України традиційно оголосила переможців у категорії найкращі атлети місяця в Україні. У номінації за підсумками січня 2016 року визнання дісталося Руслану Дмитренко та Аліні Шух, передає УНН.

У чоловіків найкращим визнано Р.Дмитренка, який у спортивній ходьбі на 5 тис. метрів у Києві переміг на змаганнях “Різдвяні старти” з найкращим результатом сезону у світі (18:47,55).

У жінок перемогу здобула 16-річна багатоборка А.Шух — вона у січні на командному чемпіонаті України у Запоріжжі встановила юніорський рекорд України у п’ятиборстві та показала найкращий результат у світі серед юніорів в історії (4 тис. 353 очки), а також перемогла на юнацькому чемпіонаті України у Запоріжжі у штовханні ядра (15,16).

Відзначимо, що опитування традиційно проводилося серед членів Ради ФЛАУ, представників ЗМІ та вболівальників. Голоси кожної з груп при підведенні підсумків враховувалися як третина усіх голосів.

Нагадаємо, що переможцями даної номінації у грудні 2015 року стали Василь Коваль та Вікторія Погорєльська.